Penzión so štýlovou reštauráciou, v ktorej si môžete celoročne vychutnať dochrumkava upečenú hus a lahodnú husaciu pečeň. A k nej si môžete vybrať z viac ako 500 druhov vín v unikátnej vínnej pivnici.

Reštaurácia

Príďte si vychutnať rôzne špeciality grobskej, ale i medzinárodnej kuchyne do príjemného prostredia našej reštaurácie. Labužnícky zážitok vám umocní malebný výhľad na úpätie Malých Karpát a bohatá ponuka kvalitných vín, dôkladne vybraná jedným z najlepších slovenských somelierov a majiteľom penziónu – Miroslavom Jajcayom.

Našou špecialitou je celoročná príprava tradičných husacích hodov, ktoré sa Vám zaručene postarajú o nezabudnuteľný zážitok.

Priestory našej reštaurácie vytvárajú ideálne miesto na strávenie príjemných chvíľ počas romantickej večere, rodinnej oslavy, svadby, privátnej degustácie alebo firemného teambuildingu. V prípade pracovných porád, workshopov a konferencií je zapožičanie projektoru, premietacieho plátna či flipchartu samozrejmosťou.

 

Časti reštaurácie:

Reštaurácia I. s kapacitou až pre 80 ľudí je využiteľná aj na rodinné oslavy, svadby, privátne degustácie alebo firemné teambuildingy.

Kapacita: do 16 osôb

Kapacita: do 22 osôb

Otváracie hodiny reštaurácie:

Pondelok – Nedeľa : 11:30 – 23:00

Rezerváciu môžete uskutočniť telefonicky: : +421 905 478 264, +421 918 507 241
alebo e-mailom: rezervacie@penzionkarolina.sk